İster orada ister burada... İstediğiniz her yerde yazın.

Google Dokümanlar'da yazmaya başlayıp biçimlendirmeniz bozulmadan anında WordPress'e gönderin.

Yaratıcılığınızı esneklik ile destekleyin.

Google Dokümanlar için WordPress.com eklentisi ile doğrudan WordPress sitenizde yazılar paylaşın veya gömme kodunu kullanarak dokümanları (ve E-Tabloları, Sunumları, daha pek çok şeyi) WordPress.com blogunuza gömülü hale getirin.

Kolaylaştırılmış iş birliği
Google Dokümanlar'ın iş birliğine dayalı yazım araçlarını kullanarak yazılarınızı ekibinizle birlikte düzenleyin ve hazır olduklarında web sitesinde yayımlayın. Sonu gelmeyen doküman trafiğine elveda.
Daha hızlı yayımlama
Sekmeler arasında kopyala-yapıştır yapma geleneğini bir kenara bırakın. Biçimlendirmenizi değiştirmeden yazılarınızı daha hızlı yayımlayabilirsiniz.
Gelişmiş güvenlik
Google Dokümanlar ile çalışırken, siteye giriş yapmak için oluşturmanız veya dağıtmanız gereken hesap sayısını kısıtlayabilirsiniz. Gönderi paylaşma işini yönetim yetkisi olanlara bırakın.
Çevrimdışı çalışın
Google Dokümanlar'ın çevrimdışı modu ile, bağlantınız olmasa dahi bir sonraki gönderiniz üzerinde çalışabilir ve gönderinizi çevrimiçi olduğunuzda yayımlayabilirsiniz.

WordPress ve Google: Birlikte daha iyi.

Yazım sürecinizi kolaylaştırın: WordPress sitenizin içeriğini Google Dokümanlar üzerinden ekibinizle birlikte oluşturun, düzenleyin ve paylaşın.